Цей сайт використовує реп'яшки
18+
Реєстрація

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми
  #101  
Старий 28.09.2018, 09:00
Анюточка Анюточка зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 18.09.2018
Дописи: 22
Цитували: 2
Анюточка is on a distinguished road
Типово

Цитата:
Допис від Iren Переглянути допис
@Анюточка, Поздравляю. Заживайте скоренько. Будем ждать фото. Что поставили, какой доступ?
Спасибо большое , поставили Allergan natrelle 410 MM, 400 ml , подмышечный доступ под железу, так как док сказал что своих тканей хватает и боль будет не такой сильной при реабилитации

Добавлено через 16 минут

Цитата:
Допис від Snowden Переглянути допис
@Анюточка, у кого еще на консультациях были? и какие у вас рост, вес ОПГ ?
Здравствуйте, я сама из Харькова , мне советовали Сигаева , девочки хвалили его работы, в принципе все рассказал , показал но не захотела я подгрудный доступ и при чем он хотел занижать складку почему то ...Потом поехала в Киев к Иванчуку , Клиника шикарная все красиво , но смутило то что он меня даже не померил и ничего не рассказал в подробностях , так же потом читала отзывы не очень хорошие , потом записалась к Юрченко , у него как раз была акция , конса была 7 минут наверное и он убежал (((я не люблю такой подход , понятно что для них это обыденное дело ну мы же переживаем и жить нам потом с грудью всю жизньВ итоге остановилась на Дрюк. Мои параметры :рост 172см , вес 56.5, ог 88, ОПГ 80

Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Допис від Iren Переглянути допис
@Анюточка, Кидайте исходник, хотелки и ваши параметры. Желательно в тему Поговорим об имплантах
https://forum.plastic-surgeon.com.ua...тах&page=22
Обычно Дрюк безоговорочно озвучивает минимум и максимум. Напишите, что именно предложил, какой фирмы ?
Предложил анатомы Allergan, 380 мл, но я попросила 400 мл и поставили Allergan natrelle 410 MM , 400 ml

Добавлено через 6 минут

Цитата:
Допис від fiore Переглянути допис
Напишу і я свій відгук, точніше навіть сторі, а то коротко не вийде)
Операцію мріяла зробити вже дуже давно, так люблю красиві груди, словами не передати а природа, як на зло, мене обділила Покупка нового бюстгальтера це був вічний стрес...
Цього року вирішила, що осінню вже мушу нарешті зробити операцію. Почала шукати хірурга, виділила для себе аж 9 (5 з Києва) Думала піду на консультацію хоча б до кількох і там вже визначусь. І тут десь на якомусь форумі вичитала, що до Миколи Миколайовича на осінь черга мало не на 3 місяці вперед, а я ж як щось вирішила, то хочу вже і відразу))) А відгуки про нього мені найбільше подобались, хоч і малувато було фото результатів, але той факт, що він робить максимально натуральні і пропорційні відносно параметрів мені дуже підходило, тому відразу записалась до нього на консультацію. День консультації мені взагалі не підходив, але кинула все і полетіла

Прийшла на консультацію, ММ відразу подивився вихідні дані і сказав, що для мене самий оптимальний підпаховий доступ, пояснив чому, але і детально розказав про інші доступи, і чому вони мені не підходять, плюси і мінуси кожного з доступів. Дальше детально про всі можливі ускладнення і т.д. Одним словом все-все розказав, потім примірка сайзерів. Що я хочу в мене не питав, але я і так бачила, що там не стоїть ціль впихнути в мене дині По сайзерах вийшло 380 мл., мені здавалось, що це страшно багато, але коли глянула на фото з сайзером, то виглядало досить так гармонічно. Дальше детальні заміри і вже конкретно підібрав імпланти.

Про дату операції відразу не домовилась, бо запропонував зробити набагато швидше ніж я очікувала і я хотіла подумати. Поїхала додому, передзвонила через 2 дні, і тут по графіку місячних вийшло, що я встигаю зробити ще швидше, буквально на наступний тиждень. У мене шок, але я погодилась. Аналізи всі здала за 1 день, все було добре, тому готувалась морально) Як на зло, за кілька днів до операції простудилась. Я зазвичай простуду не лікую, але тут так інтенсивно лікувала З горем пополам викарабкалась, хоч і боялась, що можуть все ж перенести операцію.

Приїхала в Київ в день операції, в клініку прийшла раніше ніж мені сказали, бо тинятись голодною не було бажання. Оформили, підписала купу бумажок, поселили в палату, розказали що і до чого в палаті, сказали переодягнутись і чекати. Прийшла Наталя Володимирівна (анестезіолог), детально розпитала чи є у мене якісь болячки, послухала, розказала як все буде проходити, і саме головне, сказала, коли нарешті можна буде їсти А то я вже чекала операцію тільки того що потім можна було поїсти)))
Тільки но я вмостилась вздрімнути (знудилась чекати), прийшов ММ, розмалював мене, показав всі асиметрії (ну то ж треба, і так грудей не було, так ще й асиметрії....) і сказав, що зараз за мною прийдуть.
А дальше все як в тумані. Що робила і говорила в першу годину після наркозу взагалі не пам'ятаю, но на селфі сил вистачило Там всі напевно думали що я трохи того
В першу ніч біль була дика, спина так боліла, що спати не могла взагалі. На другий день те саме. Десь в обід прийшов ММ, зняв (чи то витягнув) дренажі, показав як робити перев'язку, розказав як робити уколи і всі інші рекомендації, коли вправи починати робити, коли в душ можна і т.д., все було детально розписано на листочку. Потім подивилась на себе в дзеркало і перша думка була "мало"
Через кілька годин зібрала речі і поїхала на вокзал. Це було щось... біль, втома... і нарешті таки добралась додому, а там 2 уколи і я відключилась. З важких днів були ще 3 і 4, права грудь дуже боліла і спина справа, на 5й день вже стало легше. На 6й вже майже без дискомфорту встала зранку сама з ліжка (чомусь зранку це найважче).
А ще саме важке в тому всьому це спати на спині, хоч ММ і дозволив спати на боку, але я ще не ризикую. О, а ще пчихати! Я перший раз, як пчихнула, думала цицьки випчихала

Загалом, я своїм вибором задоволена. Ще на консультації відчула що ММ це мій лікар Все пройшло якось дуже легко і професійно)
Про результат ще рано щось говорити, але на даному етапі я також задоволена І мені вже не здається що мало))) Але зараз набряки тільки мають почати спадати, тому ще буде видно)

Перше фото з консультації з сайзерами.
На другому, це те, що було "до". Сорі, це все що є, дивитись на себе не могла, не те що фоткати.
На третьому, це на 5й день після операції.
Спасибо за рассказ, очень красиво ???? у меня только вторые сутки ...скажите пожалуйста он вам говорил поправлять грудь к центру ?говорил что нужно а я забыла когда это нужно начинать делать
Відповісти з цитуванням
  #102  
Старий 29.09.2018, 22:07
Nataly Nataly зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 27.03.2018
Дописи: 2
Цитували: 3
Nataly is on a distinguished road
Типово

Анюта скорейшей реабилитации! поздравляю ! я ещё три недельки похожу со своими !

Востаннє редагував Nataly: 29.09.2018 о 22:09.
Відповісти з цитуванням
  #103  
Старий 30.09.2018, 19:43
Анюточка Анюточка зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 18.09.2018
Дописи: 22
Цитували: 2
Анюточка is on a distinguished road
Типово

Цитата:
Допис від Nataly Переглянути допис
Анюта скорейшей реабилитации! поздравляю ! я ещё три недельки похожу со своими !
Спасибо )напишите потом как вы)
Відповісти з цитуванням
  #104  
Старий 01.10.2018, 22:45
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

Цитата:
Допис від Анюточка Переглянути допис
Спасибо за рассказ, очень красиво ???? у меня только вторые сутки ...скажите пожалуйста он вам говорил поправлять грудь к центру ?говорил что нужно а я забыла когда это нужно начинать делать
Так, говорив))) Я тоді круглі очі зробила, як почула, що моя міжгрудна складка тепер від мене залежить Після кожної перев'язки, коли вже назад компру натягую, то намагаюсь зсунути їх до центру) Правда в перші дні, то торкатись до грудей боялась. Вже десь через тиждень страх пройшов, але якщо чесно, я одну посуну, то друга втече, намагаюсь іншу "на місце" посунути, так перша тікає)))))) То я вже якось не дуже з цим заморочуюсь)

Добавлено через 18 минут
@Анюточка, до речі, перша дата, яку мені запропонував ММ на консультації це 26 вересня Коли я вже передзвонила, щоб підтвердити остаточну дату, то в нього мабуть вже накладка виходила на цей день)
Але я рада, що вийшло скоріше. Не було часу на переживання))))

Обо мне:

Востаннє редагував fiore: 01.10.2018 о 22:29.
Відповісти з цитуванням
  #105  
Старий 02.10.2018, 21:18
Анюточка Анюточка зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 18.09.2018
Дописи: 22
Цитували: 2
Анюточка is on a distinguished road
Типово

Цитата:
Допис від fiore Переглянути допис
Так, говорив))) Я тоді круглі очі зробила, як почула, що моя міжгрудна складка тепер від мене залежить Після кожної перев'язки, коли вже назад компру натягую, то намагаюсь зсунути їх до центру) Правда в перші дні, то торкатись до грудей боялась. Вже десь через тиждень страх пройшов, але якщо чесно, я одну посуну, то друга втече, намагаюсь іншу "на місце" посунути, так перша тікає)))))) То я вже якось не дуже з цим заморочуюсь)

Добавлено через 18 минут
@Анюточка, до речі, перша дата, яку мені запропонував ММ на консультації це 26 вересня Коли я вже передзвонила, щоб підтвердити остаточну дату, то в нього мабуть вже накладка виходила на цей день)
Але я рада, що вийшло скоріше. Не було часу на переживання))))
Хорошей Вам реабилитации)У меня сегодня 6 день после ОПЕРАЦИИ и вчера в левой груди как будто жидкость переливаетсяили как будто что-то хрустит.Очень переживаю хоть и не понимаю что мало времени прошло
Відповісти з цитуванням
  #106  
Старий 02.10.2018, 21:55
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

@Анюточка, дякую) Вам також легвої реабілітації. Якщо щось турбує, то краще дзвоніть до Миколи Миколайовича, хоч порадить що робити. Мені перед випискою говорив, щоб в разі чого дзвонила.

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #107  
Старий 05.10.2018, 16:38
Анюточка Анюточка зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 18.09.2018
Дописи: 22
Цитували: 2
Анюточка is on a distinguished road
Типово

Девочки у меня 9 день после оп , сегодня ходила в душ и заодно сделала фото ))
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  14ba715e.jpg
Переглядів: 509
Розмір:  88,4 КБ
ID:	5726   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  6f80f47b.jpg
Переглядів: 508
Розмір:  78,0 КБ
ID:	5727  
Відповісти з цитуванням
Дякую:
Катерина (05.10.2018)
  #108  
Старий 05.10.2018, 22:32
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

@Анюточка, гарний результат

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #109  
Старий 05.10.2018, 22:41
odessacollez odessacollez зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 17.03.2018
Дописи: 243
Цитували: 26
odessacollez is on a distinguished road
Типово

красивый бюстик получился, поздравляю.
Відповісти з цитуванням
  #110  
Старий 06.10.2018, 09:44
Анюточка Анюточка зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 18.09.2018
Дописи: 22
Цитували: 2
Анюточка is on a distinguished road
Типово

Спасибо
Відповісти з цитуванням
Відповідь

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:39.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
 

Про нас

Спільнота тих, хто цікавиться пластичною хірургією, косметологією, естетичною стоматологією та іншими можливостями вдосконалити свою зовнішність.



Використання та передрук матеріалів Plastic-Surgeon.Com.UA можливі тільки з письмового дозволу адміністрації та за наявності активного посилання на джерело.


Copyright © 2020
Single Sign On provided by vBSSO