Цей сайт використовує реп'яшки
18+
Реєстрація

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми
  #91  
Старий 19.09.2018, 11:06
Аватар для Iren
Iren Iren зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 06.06.2018
Дописи: 180
Цитували: 16
Iren is on a distinguished road
Типово

@fiore, Очень красиво получилось, натурально и много не кажется, самый раз. Напишите подробнее, какие рекомендации доктора на этот месяц, какие лекарства принимать, чем обрабатывать швы, снимаете ли вы компру подышать и о каких упражнениях вы пишите?

Добавлено через 1 минуту
@fiore, на третьем фото 5ый день. Решили сами снять компру? Или док разрешает

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Дякую:
fiore (19.09.2018)
  #92  
Старий 19.09.2018, 11:45
Аватар для MissSwiss
MissSwiss MissSwiss зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 25.12.2017
Звідки Ви: Швейцария
Дописи: 1 562
Зображення: (6)
Цитували: 97
MissSwiss is on a distinguished road
Типово

@fiore, для 5-го дня уже красиво, то ли ещё будет ????

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Дякую:
fiore (19.09.2018)
  #93  
Старий 19.09.2018, 13:12
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

@Iren, компру знімаю тільки під час перев'язки, там на 5 хв максимум, а потім назад в броню)))) Це все що можна, а в ідеалі взагалі не знімати, тому і подихати також не знімаю.
Шви треба обробляти один раз в день 2 тижні Бетадином (щось схоже на йод), більше обробляти не треба буде, хіба що вже коли буду на консультації в місяць, то скаже чи ще чимось мастити. Зараз шви виглядають дуже страшно, але знаю з досвіду, що всі нерівності розгладяться.

З лікарств були тільки уколи. 2 дні обезболююче і ще на 3 дні антибіотик Цефтриаксон 2 рази в день. Це той антибіотик розбавити ціла процедура, то Микола Миколайович довго і детально розказував що і як, в плоть до того, як ампули відкривати))) Всі лікарства, шприци, пластирі, стерильні серветки вони купили і дали перед випискою.

Вправи це руки в сторони піднімати, бо ж в перші дні руками взагалі рухати не можна.
В душ можна аж на 9 день на 5 хв.
З інших рекомендацій то все стандартно: не спати на животі, в сауну не ходити, навантажень мінімум, будь які інші лікарства без консультації з ним не приймати.

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #94  
Старий 19.09.2018, 16:58
Аватар для Iren
Iren Iren зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 06.06.2018
Дописи: 180
Цитували: 16
Iren is on a distinguished road
Типово

@fiore, А какая у вас перевязка на 5 мин, если швы подмышками, компру необязательно снимать. Я чего такая дотошная, у меня то же самое с 11 сентября. Мне дренажи сняли, упаковали сиси в бронежелет и сказали 2 недели не растегивать. Швы так воздухом дышат, ничем не заклеены. Один раз смачиваю хлоргексидином. За ваши швы не переживайте, Дрюк их в гармошку как-то сшивает, чтобы натяжения не было, вот и страшно на первый взгляд. Через месяц должно быть хорошо.

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #95  
Старий 19.09.2018, 17:16
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

@Iren, так я просто більшість часу компру натягую Все роблю як ММ показував. Шви казав заклеювати стерильними марлевими серветками 2-3 тижні. Я думаю це скоріше для того, щоб не подразнювати там шкіру одягом.
А вам 2 тижні не можна навіть в душ?

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #96  
Старий 20.09.2018, 20:04
Аватар для Iren
Iren Iren зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 06.06.2018
Дописи: 180
Цитували: 16
Iren is on a distinguished road
Типово

@fiore, Ну полностью нельзя, моюсь частями))) Благо не страдаю потливостью. Моя док. уезжает на 10 дней, решила к ней мотануться на осмотр сегодня. Думаю лучше на 10-ый поехать, чем затянуть до 20-го. Осмотрела, поколдовала над швами (срезала узелки по краям и убрала остатки нити, которая еще не успела рассосаться), сказала теперь будет еще легче и больше ничем не мазать, пить 1 раз в день Нимесил, если отекает или боли. Руки потихоньку уже сейчас поднимать, разрабатывать, на ощущения ориентироваться. Синячки между грудью можно ничем не мазать. Отпустила до месячного осмотра.

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #97  
Старий 21.09.2018, 23:00
odessacollez odessacollez зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 17.03.2018
Дописи: 243
Цитували: 26
odessacollez is on a distinguished road
Типово

красивенькие получились
Відповісти з цитуванням
Дякую:
fiore (23.09.2018)
  #98  
Старий 26.09.2018, 17:39
Nataly Nataly зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 27.03.2018
Дописи: 2
Цитували: 3
Nataly is on a distinguished road
Типово

Цитата:
Допис від Анюточка Переглянути допис
Здравствуйте! Давно хотела себе увеличить грудь, но всегда боялась...Этим летом все таки решила что все!надо делать. и начались поиски хирурга , бала на консультации у трёх и а итоге остановилась на Дрюк Н. Операция запланированная на 26.09 Но я все никак не могу определиться с размером имплантантасвой размер 1, пока остановились на 400 мл. Хотела бы чтобы поделились своим опытом.
Здравствуйте , у меня тоже была назначена оп на 26.09. Но сегодня в последний момент отменила, по семейным обстоятельствам . Расскажите пожалуйста как Усама все прошло?
Відповісти з цитуванням
  #99  
Старий 27.09.2018, 22:57
Анюточка Анюточка зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 18.09.2018
Дописи: 22
Цитували: 2
Анюточка is on a distinguished road
Типово

Добрый вечер , я уже с обновками ))))Мне про Вас говорили стоившее приболели ....я была одна в этот день. Все прошло хорошо , только пришлось ждать дока долго ...уже даже устала боятся палаты хорошие , медсестра Наталья очень внимательная , обслуживание хорошее и кормили вкусненько .Сегодня уже приехала домой , болит и температура поднялась ((((

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Допис від Nataly Переглянути допис
Здравствуйте , у меня тоже была назначена оп на 26.09. Но сегодня в последний момент отменила, по семейным обстоятельствам . Расскажите пожалуйста как Усама все прошло?
Сори новенькая и не очень понимаю как правильно отвечать конкретной девочке )предыдущее писала Вам)

Добавлено через 4 минуты
Відповісти з цитуванням
  #100  
Старий 28.09.2018, 00:21
Аватар для Iren
Iren Iren зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 06.06.2018
Дописи: 180
Цитували: 16
Iren is on a distinguished road
Типово

@Анюточка, Поздравляю. Заживайте скоренько. Будем ждать фото. Что поставили, какой доступ?

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Відповідь

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:15.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
 

Про нас

Спільнота тих, хто цікавиться пластичною хірургією, косметологією, естетичною стоматологією та іншими можливостями вдосконалити свою зовнішність.



Використання та передрук матеріалів Plastic-Surgeon.Com.UA можливі тільки з письмового дозволу адміністрації та за наявності активного посилання на джерело.


Copyright © 2020
Single Sign On provided by vBSSO