Цей сайт використовує реп'яшки
18+
Реєстрація

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми
  #1  
Старий 07.12.2018, 15:32
Ira Ira зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 29.08.2017
Дописи: 130
Цитували: 10
Ira is on a distinguished road
Типово Мій шлях до гармонії з собою, 01.02.2019 Усов С.М

Привіт, дівчатка))
Перш за все, хочу сказати ДЯКУЮ, людині, яка створила цей форум, і вам, його постійним відвідувачам, які ділитеся інформацією та досвідом!
Особливо гарних грудей в мене ніколи не було, але після завершення ГВ, взагалі пічалька(( Я собі внушала, шо не в цицьках щастя, а в тому як сама до себе ставишся, себе треба любити такою, якою ти є і бла,бла,бла, але коли не можу купити білизну нормальну, коли влітку в «бронижелеті», коли купальник – проблема, і так далі по списку, тоді я розумію, що вся моя «психологічна робота» марна, хочу бути гарною і гармонійною.
Спочатку планувала на консультації до Якобчука та Юрченка. З форуму взнала про Стемпена та Усова .
Поїхала до Стемпена, хірург поспішав, але швидко провів консультацію. Імплант Політех 275-300 мл., доступ під грудьми. І від нього пролунала фраза про те, що груди трохи тубулярні. Вот воно що, мені завжди здавалися трохи вони не такі. Почала гуглити, читати зелений, дивитися, в кого схожий ісходнік на мій. Там де мені подобався результат, доступ був по ареолі, не під грудьми. Так я потрапила до Києва.
Планувала на консультацію до Усова та Якобчука, але спланувати так, щоб в один день до двох не вийшло. Консультація в Усова тривала 1,5 години, хірург відповів на всі мої запитання. Його вердикт – груди не прості, тубулярні, є асиметрія. Доступ по ареолі, з виправленням тубулярності. Імплант Ментор.
Нижче прикріплю фото, що скажете?
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  f00afa08.jpg
Переглядів: 179
Розмір:  31,9 КБ
ID:	6401  

Востаннє редагував Ira: 07.12.2018 о 15:48. Причина: Фото
Відповісти з цитуванням
  #2  
Старий 07.12.2018, 18:08
Vika.k Vika.k зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 25.11.2018
Дописи: 116
Цитували: 3
Vika.k is on a distinguished road
Типово

Не в цицьхах щастя))) ахаххаха! Я тоже себе это долго и нудно внушала) довнушала до того, что будет операция 11.12 у Якобчука. У меня грудь тоже «провисает», но про тубулярность врач ничего не сказал - в итоге будет под грудью ставить. К сожалению, дать дельного совета не смогу - плохо разбираюсь в сисечных делах. Мне как-то сильно понравился Якобчук. Было прям ооочень комфортно. Выбрала его и решила довериться. И я почему то хотела доступ только под грудью, поэтому предложение доктора очень устроило. А тебе пожелаю удачи на пути к идеальной себе!)
Відповісти з цитуванням
  #3  
Старий 07.12.2018, 18:56
Аватар для Love
Love Love зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 06.12.2018
Звідки Ви: Киев
Дописи: 169
Цитували: 3
Love is on a distinguished road
Типово

Мне кажется тут большинство с аналогичными проблемами и гв в итоге подливает масло в огонь.
Я сама недавно созрела и 3 день с новой грудью)
Как и @Vika.k, я не сильна в сисясных делах)))
Из вышеперечисленных хирургов знаю всех кроме Стемпена. Советую походить ещё по консультациям

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #4  
Старий 07.12.2018, 19:12
Аватар для insomnia311
insomnia311 insomnia311 зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 13.11.2018
Дописи: 48
Цитували: 4
insomnia311 is on a distinguished road
Типово

И я 10 лет после завершения первой лактации внушала себе что не в цицьках щастя. После второго ребёнка стало ещё хуже. Белье, купальники, платья с декольте все это было мимо меня. Потом просто взяла и решилась.
И вот я уже месяц с новой грудью. Удачи!

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Дякую:
Lesia (04.05.2020)
  #5  
Старий 07.12.2018, 20:23
Аватар для Kateryna
Kateryna Kateryna зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 30.10.2017
Звідки Ви: Киев
Дописи: 202
Зображення: (13)
Цитували: 12
Kateryna is on a distinguished road
Типово

Девочки, человек же не за поддержкой тему создал! Она и так уже решилась (молодец конечно же). Ей нужны конкретные Советы и рекомендации!
@Ira, тубулярность и ассиметрия - темы Усова, у него классные результаты в таких случаях. Наверное показывал Вам фото до-после на консе? Какой Mentor советовал и какой объём? По классности результата мне кажется можно ещё посоветовать Мыльникова, но он оперирует в Одессе, если Вам подходит?

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #6  
Старий 08.12.2018, 00:56
Ira Ira зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 29.08.2017
Дописи: 130
Цитували: 10
Ira is on a distinguished road
Типово

Так, я наважилась вже. Усов мені показував роботи,
мені здається, він майстер своєї справи, і взагалі, як людина сподобався з першої хвилини спілкування. На консультації більше не піду. Все що мене хвилювало, він розклав по поличках.
Моя перефирія далеко від Одеси)
Про об'єм сказав що одразу так не може назвати цифру. Якщо я буду в нього оперуватись, тоді буде рахувати.
Мої параметри зріст 160, вага 58, об'єм під грудьми 75. Хотілось б розмір 2.5-3.

Добавлено через 45 минут
@Vika.k, бажаю вам удачі!
@Love, рада за вас, швидкої реабілітації!
@insomnia311, дякую!
Відповісти з цитуванням
  #7  
Старий 08.12.2018, 02:58
Аватар для Snowden
Snowden Snowden зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 21.07.2018
Дописи: 123
Цитували: 19
Snowden is on a distinguished road
Типово

@Ira , а звідки ви взагалі ? і яку ціну вам назвав Усов?
Відповісти з цитуванням
  #8  
Старий 08.12.2018, 10:02
Ira Ira зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 29.08.2017
Дописи: 130
Цитували: 10
Ira is on a distinguished road
Типово

@Snowden, мій обласний центр м.Хмельницький
Ціна 4500 ( тубулярність + асиметрія )

Добавлено через 13 минут

Планую ОП на кінець січня - початок лютого. Мені ще потрібно вирішити питання з молоком, в одній груді при надавлюванні з'являється крапля молока . На наступний тиждень записалася на узд та до маммолога. І взагалі, як все спланувати? Діти, школа, садок, гуртки. Чоловік. Дім, робота. А ще цикл скаче -+ 4 дні
Відповісти з цитуванням
  #9  
Старий 08.12.2018, 12:13
Аватар для qwertyuiop57
qwertyuiop57 qwertyuiop57 зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 13.02.2018
Дописи: 513
Зображення: (10)
Цитували: 35
qwertyuiop57 is on a distinguished road
Типово

@Ira, то, ти моя землячка
Тиждень після операції бажано мати когось на допомогу, бо елементарні речі дуже важко робити (одягнутися, розчесатися, чай зробити). На роботі брала відпустку на 3 тижні.

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #10  
Старий 08.12.2018, 12:57
Ira Ira зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 29.08.2017
Дописи: 130
Цитували: 10
Ira is on a distinguished road
Типово

@qwertyuiop57, бачу ви в Усова робили, задоволені результатом?
Відповісти з цитуванням
Відповідь

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:26.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
 

Про нас

Спільнота тих, хто цікавиться пластичною хірургією, косметологією, естетичною стоматологією та іншими можливостями вдосконалити свою зовнішність.



Використання та передрук матеріалів Plastic-Surgeon.Com.UA можливі тільки з письмового дозволу адміністрації та за наявності активного посилання на джерело.


Copyright © 2020
Single Sign On provided by vBSSO