Цей сайт використовує реп'яшки
18+
Реєстрація

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми
  #1  
Старий 04.08.2017, 01:00
Rina Kiev Rina Kiev зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 04.08.2017
Дописи: 1
Цитували: 0
Rina Kiev is on a distinguished road
Типово Блефаропластика Киев

Здравствуйте! Я совсем новая на форуме, а также в вопросе пластики. На данный момент решилась сделать блефаропластику верхнего века, но совершенно не понимаю, с какой стороны подойти к поиску хирурга. 2 недели подряд прочесываю весь интернет, но понять/определиться не могу. Живу не в Украине, но хотелось бы сделать в Киеве, тк там родители и могу провести отпуск/реабилитацию. Следующие месяцы буду регулярно прилетать, поэтому надеюсь попасть к хорошему хирургу. Кого можете посоветовать? Спасибо!!!
Відповісти з цитуванням
Дякую: 2
ADMIN UA (04.08.2017), Enigma (11.09.2017)
  #2  
Старий 05.08.2017, 22:28
brunetka brunetka зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 01.08.2017
Дописи: 19
Цитували: 0
brunetka is on a distinguished road
Типово

Rina Kiev, а почему хотите блефаропластику, если не секрет? По медицинским показаниям или эстетически не все устраивает? Я читала, что в некоторых случаях верхнее веко закрывает более 50% зрачка в открытом состоянии, тогда операция практически необходима.
Відповісти з цитуванням
  #3  
Старий 11.08.2017, 22:49
Аватар для Leno4ka
Leno4ka Leno4ka зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 25.07.2017
Звідки Ви: Украина / одесса
Дописи: 150
Цитували: 1
Leno4ka is on a distinguished road
Типово

brunetka, это вроде проблема с глазным то ли нервом то ли мышцей, но блефаропластику ещё делают для улучшения внешнего вида века и периорбитальной области (вокруг глаз), путем удаления избытков кожи, частичного удаления . С возрастом же кожа опускается
Відповісти з цитуванням
  #4  
Старий 11.09.2017, 21:43
Аватар для Enigma
Enigma Enigma зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 07.09.2017
Дописи: 321
Зображення: (44)
Цитували: 12
Enigma is on a distinguished road
Типово

Цитата:
Допис від Rina Kiev Переглянути допис
Здравствуйте! Я совсем новая на форуме, а также в вопросе пластики. На данный момент решилась сделать блефаропластику верхнего века, но совершенно не понимаю, с какой стороны подойти к поиску хирурга. 2 недели подряд прочесываю весь интернет, но понять/определиться не могу. Живу не в Украине, но хотелось бы сделать в Киеве, тк там родители и могу провести отпуск/реабилитацию. Следующие месяцы буду регулярно прилетать, поэтому надеюсь попасть к хорошему хирургу. Кого можете посоветовать? Спасибо!!!
чем увенчались поиски ?
Відповісти з цитуванням
  #5  
Старий 11.10.2017, 19:54
Аватар для Enigma
Enigma Enigma зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 07.09.2017
Дописи: 321
Зображення: (44)
Цитували: 12
Enigma is on a distinguished road
Типово

Затихла тема .....вот здесь цена интересная на блефаро http://plastic-surgeon.kiev.ua/stoimost/ интересно кто то что то делал в этой клинике ?

Добавлено через 5 минут

а здесь фото до и после http://plastic-surgeon.kiev.ua/galer...tika-vek-foto/ оперирует Пирус
Відповісти з цитуванням
  #6  
Старий 29.10.2017, 16:11
Натели Натели зараз поза форумом
Beginner +
 
Реєстрація: 28.10.2017
Дописи: 5
Цитували: 2
Натели is on a distinguished road
Типово

Здравствуйте) У меня такой же вопрос) Хочу сделать верхнюю блефаропластика) Подскажите пожалуйста нашли ли вы для себя хирурга? И что в итоге вы уже сделали операцию или ещё в поиске? Я вчера была на консультации у одного врача, но не уверенна, что готова ему довериться) Отпишитесь пожалуйста какие у вас новости)
Відповісти з цитуванням
  #7  
Старий 30.10.2017, 17:39
Аватар для АннаКиев
АннаКиев АннаКиев зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 18.10.2017
Звідки Ви: Украина, Киев
Дописи: 668
Зображення: (5)
Цитували: 33
АннаКиев is on a distinguished road
Типово

Enigma, а чем 800у.е - это интересная цена или была какая-то акция?

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #8  
Старий 30.10.2017, 21:23
Аватар для Ludmila
Ludmila Ludmila зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 22.07.2017
Звідки Ви: Украина/Киев
Дописи: 838
Зображення: (6)
Цитували: 10
Ludmila is on a distinguished road
Типово

Натели, что за врач?
Відповісти з цитуванням
  #9  
Старий 05.11.2017, 19:26
Аватар для Селина
Селина Селина зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 08.08.2017
Звідки Ви: Киев
Дописи: 86
Цитували: 3
Селина is on a distinguished road
Типово

Я делала блефаро у Пируса в 2011году. Но отзыв не пишу, т.к.фото до нет нормальных. Но я писала в то время на российском форуме в теме блефаро. И фото кидала. Но тема ушла давно в архив.
Відповісти з цитуванням
  #10  
Старий 14.11.2017, 01:45
Dusha Dusha зараз поза форумом
Beginner +
 
Реєстрація: 14.11.2017
Дописи: 17
Цитували: 1
Dusha is on a distinguished road
Типово

дівчата, вітаю! є тут хтось живий? 3 місяці від останніх повідомлень.

шукаю лікаря зробити пластику нижніх повік. мені 37, є грижі.
Була у Бородько - на рос форумі начиталась поганих відкугів про організацію процесу - в мене такого не було. прийняв вчасно, сам, дуже грунтовна консультація, все пояснив- намалював, сказав що робить феноловий пілінг (я вже потім прочитала, що він в сша заборонений) і щось мене цей пілінг лякає. але в цілому сподобався він.
Була у Валіхновського - ну ні про що консультація. хоч і безкоштовна, але я б краще заплатила. хочете ніжніх повік - так, звісно. спитала про верхні - так, давайте і їх зробимо. і давайте я вас одразу запишу, вам мої менеджери почнуть звонити питати про дати. і таки телефонували кожні 2 тиждні мабуть - коли вас записати на ОП? поки я не сказала, що передумала і що телефонувати мені більше не треба. прямо дуже агресивний маркетинг. І сам підхід - що хочете, то вам і зроблю за ваші гроші. наркоз загальний, венозний, без інтубації. це мені теж не дуже - я під місцевим хочу, або хоча б вибір мати. так що це точно не мій лікар.
Була у Слоссера - теж дуже скупо, мало інформації. сказав, пілінг не треба - вік молодий, шкіра сама має підтягнутися, а не підтягнеться - пілінг завжди можна зробити. верх повік сказав теж не треба робити - зміниться розріз очей, може через деякий час. в цілому сподобався, але інформацію буквально витягувала, не так, як Бородько - у нього, наче на лекціі.
ще хочу до Юрченко сходити. і скількі можна ходити, треба вирішувати.
ще почитала на форумі, що виявляється, є варіанти, де грижу не видаляють, а розподіляють, щоб провалу не було. тепер задумалась - мені ніхто такого не казав. не хочеться вирішити одну проблему й сворити іншу.
Відповісти з цитуванням
Відповідь

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:19.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
 

Про нас

Спільнота тих, хто цікавиться пластичною хірургією, косметологією, естетичною стоматологією та іншими можливостями вдосконалити свою зовнішність.



Використання та передрук матеріалів Plastic-Surgeon.Com.UA можливі тільки з письмового дозволу адміністрації та за наявності активного посилання на джерело.


Copyright © 2020
Single Sign On provided by vBSSO