Цей сайт використовує реп'яшки
18+
Реєстрація

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми
  #31  
Старий 03.04.2019, 13:47
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

@MissSwiss, я навіть на знаю) де знайдуть Добре, що на лице багато не треба) Скоріше десь в районі талії з боків.
Синяки думаю будуть нормальні, особливо під очима...

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Дякую:
MissSwiss (03.04.2019)
  #32  
Старий 06.04.2019, 18:39
Аватар для Iren
Iren Iren зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 06.06.2018
Дописи: 180
Цитували: 16
Iren is on a distinguished road
Типово

@fiore, Умничка , что делишься. Я тоже следить буду.
Почему у Дрюка не захотела липофилинг носослезки? Есть девочки же, которые довольны остались )))

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #33  
Старий 06.04.2019, 20:55
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

@Iren, та от з носослізкою питань якось не виникало. І Дрюк і Зиков запропонували одне і те ж - ліпофілінг.
А на рахунок носогубної складки, то Зиков запропонував трішки інший підхід. Так як за рахунок введення жиру в скули розгладиться трішки носогубна складка (я це важко уявляю, але стараюсь вірити ), то я думаю ефект протримається довше. І + філер в саму носогубку. Ефект від філера з часом пройде, тому дуже надіюсь на те, що жирок в скулах не дасть, щоб все повністю повернулось до попереднього стану...
Дрюк пропонував тільки філер в носогубну складку.
І ще на користь Зикова зіграв зворотній зв"язок. З ним можна по вайберу чи телеграму зв"язатись в разі чого, а я дуже не люблю дзвонити по телефону, тому для мене це важливо) Я навіть на консультацію по вайберу записувалась)
І ще відразу буду робити корекцію пупка в Зикова. Чуда він мені не обіцяв, враховуючи теперішній стан, але має бути трішки краще)

Обо мне:

Востаннє редагував fiore: 06.04.2019 о 21:04.
Відповісти з цитуванням
Дякую:
MissSwiss (07.04.2019)
  #34  
Старий 09.04.2019, 23:40
odessacollez odessacollez зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 17.03.2018
Дописи: 243
Цитували: 26
odessacollez is on a distinguished road
Типово

@Olya V, Очень красиво получилось
Відповісти з цитуванням
  #35  
Старий 13.04.2019, 08:01
Алкона Алкона зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 29.08.2017
Дописи: 191
Цитували: 30
Алкона is on a distinguished road
Типово

@fiore, Я бы именно на липофил пошла бы к Дрюку. И жир не держиться в носогубной складке.КАК И В ГУБАХ

Добавлено через 1 минуту

к СТАТИ ПО ПОВОДУ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ,Дрюк реагирует молниеносно. Лично мой опыт
Відповісти з цитуванням
  #36  
Старий 18.04.2019, 23:33
Olya V Olya V зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 17.12.2018
Звідки Ви: Київ
Дописи: 22
Цитували: 0
Olya V is on a distinguished road
Типово

@Алкона, погоджуюсь повністю! одразу ж відповідав на кожен дзвінок, і давав відповідь чітко і ясно, а це особливо важливо після оп.

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Дякую:
Алкона (01.05.2019)
  #37  
Старий 01.05.2019, 01:11
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

Я вже нарешті очухалась після операції, можна поділитись враженнями

Робила ліпофілінг лиця у Зикова В.А. Що він мені пропонував на консультації писала вище.
Перед операцією В.А. сказав, що спершу спробуємо обійтись без філерів, а потім через 1,5-2 місяці, при потребі, вже можна буде добавити і у носогубну складку і кінчики брів припідняти. Тому всі зони заповнював жиром. Не сперечалась на рахунок такого рішення, бо як на мене все логічно, спочатку зробити ліпофілінг, подивитись скільки приживеться і потім підкоригувати потрібні зони. Плюс на 100% довіряла Валентину Анатолійовичу, як хірургу, і його баченню як краще зробити)
В результаті жиром заповнили: скули, носослізну борозну, носогубну складку, складку на підборідді (у мене вона була дуже глибока), ніс (був кирпатий), зону під бровами і над бровами.
Після операції на обличчі було 8 місць проколів. Загоїлись досить швидко, 7 з них я бачу тільки якщо придивляюсь і то тому що знаю куди дивитись) На носі поки ще видно так нормально, але впевнена і там загоїться. Місця проколів мащу гелем Дерматікс.

Операцію робили під загальним наркозом. Від наркозу відходила трохи тяжко, боліла голова. Хоча можливо голова боліла не через наркоз...
2 години після операції то прокидалась то засинала. Скільки операція тривала я невпевнена, здається 1,5 години, але можу помилятись, бо стан був як в тумані, та і провали в пам'яті були) Пригадую, що Валентин Анатолійович до мене заходив, говорив що робити з місцями проколів і т.д. На другий день нічого не могла згадати, тому перепитувала)))
Додому поїхала в той самий день о 22 вечора, хоч Владислав Валерійович (анестезіолог) рекомендував залишитись в клініці до ранку.

По реабілітації. Перші 5 днів - це була жесть, я такого не чекала і не була готова. Тобто так, я читала багато статей про ліпофілінг, фото дивилась після операції, В.А. попереджав про набряки, що вводять більше жиру, та і сама це все читала, що спочатку все виглядає дуже страшно і до 3-4 днів набряки тільки збільшуються... Але коли ти бачиш вже це все на собі - хочеться кричати))))) В голові літали думки "та нафіг я на то пішла, і так було нормально"
На 5й день навколо брів і під очима все було жовтого кольору, а на 6й день я вже без окулярів виходила на вулицю) Ще був трішки жовтуватий відтінок навколо очей, але набряки вже сходили і вигляд був хороший) До речі, через заповнення зон під і над бровами дуже важко було відкривати очі в перші дні, особливо зранку, набряки заважали. Дискомфорт пройшов десь на 8й день.
Ще хочу добавити, що носослізна не відразу вирівнялась, після операції мені взагалі здавалось, що там без змін і тільки набряки появились. Десь тільки через тиждень ті полосочки під очима почали потрохи вирівнюватись. Їх ще видно, але часу пройшло мало, тому ще чекаю)

Зі знайомих хто бачив вже після, то кажуть, що щось змінилось, але не можуть зрозуміти що)))

Хто хоче повністю фото лиця до і після, то можу кинути приватним повідомленням.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  15e113a2.png
Переглядів: 495
Розмір:  351,3 КБ
ID:	8717  

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Дякую: 2
Sisirulyat (01.05.2019), Алкона (01.05.2019)
  #38  
Старий 01.05.2019, 09:37
Алкона Алкона зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 29.08.2017
Дописи: 191
Цитували: 30
Алкона is on a distinguished road
Типово

@fiore, спасибо,что делишься! Какая цена за все? И очень интересен результат именно по носослезке,и под бровями! Вы обговаривали липофил верхнего века? У тебя там было западение? Покажи фото глаз,если можешь
Відповісти з цитуванням
  #39  
Старий 01.05.2019, 10:57
Sisirulyat Sisirulyat зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 12.10.2017
Дописи: 60
Цитували: 12
Sisirulyat is on a distinguished road
Типово

@fiore, хороший результат-вы стали выглядеть моложе!сколько обошлась операция?тоже интересует под глаза
Відповісти з цитуванням
  #40  
Старий 01.05.2019, 12:15
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

@Алкона, @Sisirulyat,
Сама операція 1500 євро.
На сайті у Зикова пише, що одна зона - 500 євро, якщо все лице, то 1500. Так і вийшло)
З додаткових витрат, то 1500 грн. аналізи перед операцією, і лікарства які після операції треба приймати десь до 500 грн., + той гель Дерматікс 800.

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Дякую: 2
odessacollez (03.05.2019), Sisirulyat (01.05.2019)
Відповідь

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:44.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
 

Про нас

Спільнота тих, хто цікавиться пластичною хірургією, косметологією, естетичною стоматологією та іншими можливостями вдосконалити свою зовнішність.



Використання та передрук матеріалів Plastic-Surgeon.Com.UA можливі тільки з письмового дозволу адміністрації та за наявності активного посилання на джерело.


Copyright © 2020
Single Sign On provided by vBSSO