Цей сайт використовує реп'яшки
18+
Реєстрація

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми
  #81  
Старий 25.10.2018, 14:07
Dusha Dusha зараз поза форумом
Beginner +
 
Реєстрація: 14.11.2017
Дописи: 17
Цитували: 1
Dusha is on a distinguished road
Типово

дівчата, привіт! я про вас не забула. минуло 5 місяців після операції. я залишилась незадоволена, мені здається можна було б прибрати більше. хоча це суб.єктивно і я розумію, що хірургу на столі складно вимірити скільки ж достатьньо. я б не чіпала нічого, якби в мене не залишилась асиметрія. як був мішок на одному оці більший, так і залишився. так що я відправилась на консультацію до хірурга, який погодився цю асиметрію (на одному оці) безоплатно прибрати.
Ще хочу сказати, що шкіра так і не підтяглась в достатньому для мого естетичного задоволення об.ємі)) так що без допомоги косметолога - ніяк. моя не коле, але все ж таки порадила мені звернутися до колеги і зробити пілінг+уколи.
Відповісти з цитуванням
Дякую:
Алкона (15.12.2018)
  #82  
Старий 31.10.2018, 16:18
Valika Valika зараз поза форумом
Beginner +
 
Реєстрація: 24.09.2018
Дописи: 16
Цитували: 0
Valika is on a distinguished road
Типово

Цитата:
Допис від Veronique Переглянути допис
А кто-то делал у Кадочникова нижнее блефаро?
Была на консультации- вроде все понравилось, доктор внимательный- 1200 евро цена вопроса.
На зелёном форуме(Россия) девушка под ником Leriya69 (как то так) создавала свою тему по омоложению(блефаро) у Кадочникова. Попробуйте найти.
Відповісти з цитуванням
  #83  
Старий 26.11.2018, 15:08
Veronique Veronique зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 21.10.2018
Звідки Ви: Киев
Дописи: 2
Цитували: 2
Veronique is on a distinguished road
Типово

Duda
Нагадайте, будь-ласка, в кого Ви робили. І коли переробите операцію-напишіть тоді чи задоволені, будь ласка.
Valisa
спасибо Вам, я почитаю!
Відповісти з цитуванням
  #84  
Старий 04.12.2018, 12:24
Вишенка Вишенка зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 04.12.2018
Дописи: 3
Цитували: 0
Вишенка is on a distinguished road
Типово

Уважаемые знатоки, я новичок и очень хочу узнать у вас о наших пластических хирургах и о блефаропластике в частности. Пожалуйста, расскажите мне стоит ли останавливаться на лезерной блефаро?! Или всё таки "ложиться под нож"?! Что даёт лучший и более долгий результат? Нужна круговая блефаропластика. Спасибки ВСЕМ, кто ответит! )))
Відповісти з цитуванням
  #85  
Старий 04.12.2018, 17:10
Аватар для Катерина
Катерина Катерина зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 11.07.2017
Дописи: 1 857
Зображення: (50)
Цитували: 277
Катерина is on a distinguished road
Типово

@Вишенка, про лазерную блефаро: https://its-possible.ru/articles/pla...90-patsientov/

Если кратко, то ищите хирурга, а не методику. Впрочем, не знаю ни одного хорошего, кто бы стал делать это лазером.
Відповісти з цитуванням
  #86  
Старий 05.12.2018, 11:27
Вишенка Вишенка зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 04.12.2018
Дописи: 3
Цитували: 0
Вишенка is on a distinguished road
Типово

огромное спасибо за ответ! По ссылке зашла, изучила, Вы открыли мне глаза на их рекламные трюки, спасибо! По теме блефаро у Вас на форуме прочитала уже немало, но, к сожалению, ещё больше запуталась... Так есть у нас в Киеве хорошие хирурге по блефоре???? Порекомендуйте, ПОЖАЛУЙСТА!!!
Відповісти з цитуванням
  #87  
Старий 12.12.2018, 14:05
Julia_1991 Julia_1991 зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 12.12.2018
Дописи: 3
Цитували: 0
Julia_1991 is on a distinguished road
Типово

Цитата:
Допис від Veronique Переглянути допис
Duda
Нагадайте, будь-ласка, в кого Ви робили. І коли переробите операцію-напишіть тоді чи задоволені, будь ласка.
Valisa
спасибо Вам, я почитаю!
Я делала в ****, у доктора ***** Была довольна. Хоть и из Киева ехать было достаточно далеко, но доктор знает свое дело, и цены приятные

Востаннє редагував Катерина: 13.12.2018 о 21:23. Причина: отзыв без фото
Відповісти з цитуванням
Дякую:
mashka1605 (31.05.2019)
  #88  
Старий 15.12.2018, 08:51
Алкона Алкона зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 29.08.2017
Дописи: 191
Цитували: 30
Алкона is on a distinguished road
Типово

@Dusha, как дела?
Відповісти з цитуванням
  #89  
Старий 01.12.2019, 22:45
Tetyana Tetyana зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 01.12.2019
Дописи: 2
Цитували: 0
Tetyana is on a distinguished road
Типово

Цитата:
Допис від Tat Переглянути допис
Добрый день, девочки!
Я сделала верхнюю и нижнюю блефаропластику 3 года назад. Долго меня не устраивали мои глаза. Потом фото с Дня рождения, где у меня вид старой усталой тетки , меня повергли в шок. Решение быстрое - делать. Одна консультация у одного врача и через 5 дней у него же и сделала операция. Делала в Медицеле , врач Мацюк Юрий Александрович.
Все прошло вообще легко, ничего не заболело ни на грамм после операции. Утром домой, на 6 день сняли швы. К тому времени от синяков практически не осталось и следа, так желтизна чуток, с которой справилась пудра. Никто ничего и не заметил, кроме отдохнувшего вида. Ничем не мазала после операции, ничего не делала, только спала на спине некоторое время и все. Прошло 3 года, до сих пор под впечатлением.
На фото до мне 40 лет, фото после - через год. Где-то на старом телефоне есть фото в клинике, надо найти обязательно, они такие колоритные))

Добрый день, Tat!
Буду признательна если сообщите можно ли с Вами пообщаться (планирую блефаропластику у того же доктора, у которого Вы делали. Конечно есть вопросы к тому, кто уже имеет опыт у того же хирурга. Очень буду благодарра если сообщите можно ли с Вами както поговорить.

С уважением, Tetyana

Добавлено через 2 минуты

Добрый день, Tat!
Буду признательна если сообщите можно ли с Вами пообщаться (планирую блефаропластику у того же доктора, у которого Вы делали. Конечно есть вопросы к тому, кто уже имеет опыт у того же хирурга. Очень буду благодарра если сообщите можно ли с Вами както поговорить.

С уважением, Tetyana
Відповісти з цитуванням
  #90  
Старий 10.12.2019, 19:07
Tat Tat зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 30.06.2018
Звідки Ви: Киев
Дописи: 20
Цитували: 5
Tat is on a distinguished road
Типово

Здесь нельзя давать свои телефоны. Результатом довольна очень.

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Відповідь

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:47.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
 

Про нас

Спільнота тих, хто цікавиться пластичною хірургією, косметологією, естетичною стоматологією та іншими можливостями вдосконалити свою зовнішність.



Використання та передрук матеріалів Plastic-Surgeon.Com.UA можливі тільки з письмового дозволу адміністрації та за наявності активного посилання на джерело.


Copyright © 2020
Single Sign On provided by vBSSO