Цей сайт використовує реп'яшки
18+
Реєстрація

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми
  #81  
Старий 06.01.2018, 13:41
Одуваша Одуваша зараз поза форумом
Beginner +
 
Реєстрація: 28.07.2017
Дописи: 11
Цитували: 0
Одуваша is on a distinguished road
Типово

@madanatol, добрый день!подскажите,пожалуйста,после ушивания диастаза,не осталась лишняя кожа на животе?
Відповісти з цитуванням
  #82  
Старий 06.01.2018, 17:57
madanatol madanatol зараз поза форумом
Beginner +
 
Реєстрація: 05.01.2018
Дописи: 5
Зображення: (2)
Цитували: 0
madanatol is on a distinguished road
Типово

@Одуваша, нет, все как и раньше. Поначалу только мне казалось, что пупок прибили к чему-то и он и кожа вокруг перестали быть подвижными но со временем все рассосалось и стало на свои места.

Но у меня вообще кожа, к счастью, хорошо стягивается и не остается растяжек. А диастаз так совсем на ней не отразился. Там мышцы пострадали (сетка между ними), а кожа видна на фото - не висит.
Відповісти з цитуванням
  #83  
Старий 06.01.2018, 20:19
Одуваша Одуваша зараз поза форумом
Beginner +
 
Реєстрація: 28.07.2017
Дописи: 11
Цитували: 0
Одуваша is on a distinguished road
Типово

@madanatol, спасибо большое за ответ. у меня после 3х кесарево небольшой диастаз(2 пальца) ниже пупка,я его хотела ушить эндоскопически. Но мне все хирурги Одессы, предлогами только миниабдомино,говорят ,что после ушивания останется лишняя кожа.Растяжек и обвисаний у меня нет .вот и думаю,что лучше.
Відповісти з цитуванням
  #84  
Старий 07.01.2018, 00:28
madanatol madanatol зараз поза форумом
Beginner +
 
Реєстрація: 05.01.2018
Дописи: 5
Зображення: (2)
Цитували: 0
madanatol is on a distinguished road
Типово

@Одуваша, сходите обязательно к Дрюку на консультацию. Он один из первых стал практиковать эндоскопические операции и очень преуспел в этом деле. Постоянно совершенствуется на курсах. Уверена, он предложит наиболее оптимальное решение конкретно для вашего случая.
Відповісти з цитуванням
  #85  
Старий 08.01.2018, 21:06
Одуваша Одуваша зараз поза форумом
Beginner +
 
Реєстрація: 28.07.2017
Дописи: 11
Цитували: 0
Одуваша is on a distinguished road
Типово

@madanatol, спасибо! Схожу обязательно!
Відповісти з цитуванням
  #86  
Старий 09.01.2018, 19:05
Tata Tata зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 09.01.2018
Дописи: 2
Цитували: 0
Tata is on a distinguished road
Типово

Victoriaz & Ludmila, вы о каком враче говорите?
Відповісти з цитуванням
  #87  
Старий 18.09.2018, 10:41
Анюточка Анюточка зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 18.09.2018
Дописи: 22
Цитували: 2
Анюточка is on a distinguished road
Типово Увеличение груди Дрюк Н.Н

Здравствуйте! Давно хотела себе увеличить грудь, но всегда боялась...Этим летом все таки решила что все!надо делать. и начались поиски хирурга , бала на консультации у трёх и а итоге остановилась на Дрюк Н. Операция запланированная на 26.09 Но я все никак не могу определиться с размером имплантантасвой размер 1, пока остановились на 400 мл. Хотела бы чтобы поделились своим опытом.
Відповісти з цитуванням
  #88  
Старий 18.09.2018, 13:33
Аватар для Snowden
Snowden Snowden зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 21.07.2018
Дописи: 123
Цитували: 19
Snowden is on a distinguished road
Типово

@Анюточка, у кого еще на консультациях были? и какие у вас рост, вес ОПГ ?
Відповісти з цитуванням
  #89  
Старий 18.09.2018, 18:42
Аватар для Iren
Iren Iren зараз поза форумом
Almost Profi
 
Реєстрація: 06.06.2018
Дописи: 180
Цитували: 16
Iren is on a distinguished road
Типово

@Анюточка, Кидайте исходник, хотелки и ваши параметры. Желательно в тему Поговорим об имплантах
https://forum.plastic-surgeon.com.ua...тах&page=22
Обычно Дрюк безоговорочно озвучивает минимум и максимум. Напишите, что именно предложил, какой фирмы ?

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #90  
Старий 19.09.2018, 01:31
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

Напишу і я свій відгук, точніше навіть сторі, а то коротко не вийде)
Операцію мріяла зробити вже дуже давно, так люблю красиві груди, словами не передати а природа, як на зло, мене обділила Покупка нового бюстгальтера це був вічний стрес...
Цього року вирішила, що осінню вже мушу нарешті зробити операцію. Почала шукати хірурга, виділила для себе аж 9 (5 з Києва) Думала піду на консультацію хоча б до кількох і там вже визначусь. І тут десь на якомусь форумі вичитала, що до Миколи Миколайовича на осінь черга мало не на 3 місяці вперед, а я ж як щось вирішила, то хочу вже і відразу))) А відгуки про нього мені найбільше подобались, хоч і малувато було фото результатів, але той факт, що він робить максимально натуральні і пропорційні відносно параметрів мені дуже підходило, тому відразу записалась до нього на консультацію. День консультації мені взагалі не підходив, але кинула все і полетіла

Прийшла на консультацію, ММ відразу подивився вихідні дані і сказав, що для мене самий оптимальний підпаховий доступ, пояснив чому, але і детально розказав про інші доступи, і чому вони мені не підходять, плюси і мінуси кожного з доступів. Дальше детально про всі можливі ускладнення і т.д. Одним словом все-все розказав, потім примірка сайзерів. Що я хочу в мене не питав, але я і так бачила, що там не стоїть ціль впихнути в мене дині По сайзерах вийшло 380 мл., мені здавалось, що це страшно багато, але коли глянула на фото з сайзером, то виглядало досить так гармонічно. Дальше детальні заміри і вже конкретно підібрав імпланти.

Про дату операції відразу не домовилась, бо запропонував зробити набагато швидше ніж я очікувала і я хотіла подумати. Поїхала додому, передзвонила через 2 дні, і тут по графіку місячних вийшло, що я встигаю зробити ще швидше, буквально на наступний тиждень. У мене шок, але я погодилась. Аналізи всі здала за 1 день, все було добре, тому готувалась морально) Як на зло, за кілька днів до операції простудилась. Я зазвичай простуду не лікую, але тут так інтенсивно лікувала З горем пополам викарабкалась, хоч і боялась, що можуть все ж перенести операцію.

Приїхала в Київ в день операції, в клініку прийшла раніше ніж мені сказали, бо тинятись голодною не було бажання. Оформили, підписала купу бумажок, поселили в палату, розказали що і до чого в палаті, сказали переодягнутись і чекати. Прийшла Наталя Володимирівна (анестезіолог), детально розпитала чи є у мене якісь болячки, послухала, розказала як все буде проходити, і саме головне, сказала, коли нарешті можна буде їсти А то я вже чекала операцію тільки того що потім можна було поїсти)))
Тільки но я вмостилась вздрімнути (знудилась чекати), прийшов ММ, розмалював мене, показав всі асиметрії (ну то ж треба, і так грудей не було, так ще й асиметрії....) і сказав, що зараз за мною прийдуть.
А дальше все як в тумані. Що робила і говорила в першу годину після наркозу взагалі не пам'ятаю, но на селфі сил вистачило Там всі напевно думали що я трохи того
В першу ніч біль була дика, спина так боліла, що спати не могла взагалі. На другий день те саме. Десь в обід прийшов ММ, зняв (чи то витягнув) дренажі, показав як робити перев'язку, розказав як робити уколи і всі інші рекомендації, коли вправи починати робити, коли в душ можна і т.д., все було детально розписано на листочку. Потім подивилась на себе в дзеркало і перша думка була "мало"
Через кілька годин зібрала речі і поїхала на вокзал. Це було щось... біль, втома... і нарешті таки добралась додому, а там 2 уколи і я відключилась. З важких днів були ще 3 і 4, права грудь дуже боліла і спина справа, на 5й день вже стало легше. На 6й вже майже без дискомфорту встала зранку сама з ліжка (чомусь зранку це найважче).
А ще саме важке в тому всьому це спати на спині, хоч ММ і дозволив спати на боку, але я ще не ризикую. О, а ще пчихати! Я перший раз, як пчихнула, думала цицьки випчихала

Загалом, я своїм вибором задоволена. Ще на консультації відчула що ММ це мій лікар Все пройшло якось дуже легко і професійно)
Про результат ще рано щось говорити, але на даному етапі я також задоволена І мені вже не здається що мало))) Але зараз набряки тільки мають почати спадати, тому ще буде видно)

Перше фото з консультації з сайзерами.
На другому, це те, що було "до". Сорі, це все що є, дивитись на себе не могла, не те що фоткати.
На третьому, це на 5й день після операції.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  e722ba6c.jpg
Переглядів: 410
Розмір:  53,4 КБ
ID:	5559   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  b987fd6a.jpg
Переглядів: 392
Розмір:  70,3 КБ
ID:	5560   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  7e65a147.jpg
Переглядів: 380
Розмір:  43,3 КБ
ID:	5561  

Обо мне:

Востаннє редагував fiore: 19.09.2018 о 01:34.
Відповісти з цитуванням
Дякую: 3
AlisaAleksandrovna (09.01.2019), Mikas (19.09.2018), Snowden (19.09.2018)
Відповідь

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:24.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
 

Про нас

Спільнота тих, хто цікавиться пластичною хірургією, косметологією, естетичною стоматологією та іншими можливостями вдосконалити свою зовнішність.



Використання та передрук матеріалів Plastic-Surgeon.Com.UA можливі тільки з письмового дозволу адміністрації та за наявності активного посилання на джерело.


Copyright © 2020
Single Sign On provided by vBSSO