Цей сайт використовує реп'яшки
18+
Реєстрація

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми
  #41  
Старий 16.03.2019, 12:53
Вікі Вікі зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 13.03.2019
Дописи: 22
Цитували: 1
Вікі is on a distinguished road
Типово

Писала лікарю Усову,каже,що треба півроку почекати. В інеті десь пише півроку,десь рік.
Відповісти з цитуванням
Дякую:
Helen81 (19.03.2019)
  #42  
Старий 11.07.2019, 11:11
Вікі Вікі зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 13.03.2019
Дописи: 22
Цитували: 1
Вікі is on a distinguished road
Типово

@Helen81, доброго дня .Скажіть будь ласка як ви тепер себе почуваєтеся після операції? Як довго у вас тривала реабілітація? Я в кінці липня збираюсь до Києва. Страшно так,що вже спати не можу...
Відповісти з цитуванням
  #43  
Старий 07.08.2019, 00:21
Helen81 Helen81 зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 20.02.2019
Звідки Ви: Братислава
Дописи: 63
Цитували: 0
Helen81 is on a distinguished road
Типово

Добрый день, давно не была на сайте. Наверное мой ответ будет неактуальным. Реабилитация .... пару недель наверное так себе самочувствие было, потом к месяцу-полтора уже хорошее. Результатом довольна, Чувствительность ещё не восстановилась, прикосновения скорее неприятны, чем приятны. Жду когда нормализуется и это.
А вы как?

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #44  
Старий 09.09.2019, 16:44
Вікі Вікі зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 13.03.2019
Дописи: 22
Цитували: 1
Вікі is on a distinguished road
Типово

@Helen81, Доброго дня дякую за відповідь. Я до Києва не полетіла,були тут на місці проблеми. Сісі поки не зробила,і не знаю досі де робити. Тут була на 2 консультаціях- у Šípka і Paliatka. Двоє пропонують зовсім різне- один Мотива ергономіка, іншиц- Політехи піну,яку точно не поставлю. Розгубилася ще більше. Я б до Усова залюбки,але дітей ні з ким лишити і тут реально дешевше на 1000 євро,раз і вдома. Плюс за цей час начиталася про хвороби імплантів і тд,взагалі страшно стало. Хоча і з своїм 0 жити не можу ((((
Відповісти з цитуванням
  #45  
Старий 09.09.2019, 22:35
АннаК АннаК зараз поза форумом
Profi
 
Реєстрація: 30.07.2019
Звідки Ви: Одесса
Дописи: 264
Цитували: 25
АннаК is on a distinguished road
Типово

@Вікі, здравствуйте ! Мне хочется поддержать вас . Самое главное не бойтесь, если есть мечта, значит надо ее воплотить ) единственное надо найти врача ,которому вы сможете довериться . Если чувствуете что что-то не то, то лучше не делать . Я когда познакомилась со своим врачом , я сразу поняла , что все будет хорошо , хотя тоже пугали разными рассказами о последствиях операции . )) сейчас уже какой год радуюсь что решилась )

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Дякую:
Вікі (09.09.2019)
  #46  
Старий 25.03.2020, 11:19
AnnaN AnnaN зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 11.03.2019
Дописи: 4
Цитували: 2
AnnaN is on a distinguished road
Типово

@Helen81 Так что Вы решили? В Словакии или в Украине?
Я тоже задумалась о маммопластике. Живу в Чехии, на юге, рядом Австрия. И думаю, делать тут или в Украине. Просто тут удобнее, никуда летать не надо. Да и потом на перевязки или контрольные осмотры.
И не могу найти таких форумов чешских
Відповісти з цитуванням
Відповідь

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:51.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
 

Про нас

Спільнота тих, хто цікавиться пластичною хірургією, косметологією, естетичною стоматологією та іншими можливостями вдосконалити свою зовнішність.



Використання та передрук матеріалів Plastic-Surgeon.Com.UA можливі тільки з письмового дозволу адміністрації та за наявності активного посилання на джерело.


Copyright © 2020
Single Sign On provided by vBSSO