Перегляд одного допису
  #53  
Старий 04.09.2019, 14:55
Аватар для fiore
fiore fiore зараз поза форумом
Active
 
Реєстрація: 06.09.2018
Дописи: 84
Цитували: 9
fiore is on a distinguished road
Типово

@Iren, я вже так звикла до змін на лиці, що недавно у мене була мелькнула думка, що майже нічого і не помінялось.... А потім переглядала фото з минулого року і знайшла одне, яке не встигла підфотошопити (а то і взагалі видалити). Це не до порівняння, я однозначно задоволена результатом!) Правда на 95%. Ще лишилася малесенька ділянка де видно полосочку від носослізної борозни з однієї сторони. Але я так думаю, що вона лишилася через мою будову лиця. Навіть не знаю чи це взагалі реально виправити, бо ділянка невелика. Ну, то таке, поки не планую рухати. Крім мене того ніхто не бачить)
В носогубну жир колоти то безнадійно, тільки філери (судячи з відгуків, бо собі ще філери не колола).
До речі, на лиці слідів від проколів вже давно не видно. На бедрах, там де проколи були, то ще сліди видно, але тільки зараз почали зменшуватись і світліти. Є надія, що зійдуть повністю, бо вже думала, що так і залишаться.
А от на сідницях, де жир забирали, то там сліди лишились... Навіть не знаю як їх описати.... Хоча, може там треба більше часу, щоб вони зійшли.

P.S. Фоточку страшну залишила, на випадок якщо забуду як виглядала

Обо мне:
Відповісти з цитуванням