Цей сайт використовує реп'яшки
18+
Реєстрація

Примітки

Відповідь
 
Параметри теми
  #1  
Старий 25.05.2020, 17:12
Tanichka Tanichka зараз поза форумом
Новичок
 
Реєстрація: 25.05.2020
Дописи: 1
Цитували: 0
Tanichka is on a distinguished road
Типово Потрібен коментар від спеціаліста

Доброго дня! Мені 29 років. Не годувала грудьми. Існує асиметрія груді через воронкообразне викривлення грудної клітини(одна сторона виступає, інша має впалу частину) Консультувалась в місцевого лікаря. Обєм грудей одинаковий, але за рахунок такого положення ребер існує дана асиметрія. Зараз розглядаю пластику груді(бажано без імпланта, за рахунок підтяжки) або операція Nuss(спеціалісти, думаю, знають що це)
Моє питання, що можна зробити в даній ситуації для найменшого травмування(так, як в майбутньому планую годувати грудьми)?
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  d7834466.jpg
Переглядів: 128
Розмір:  48,7 КБ
ID:	11507  
Відповісти з цитуванням
  #2  
Старий 20.07.2020, 20:58
Аватар для Мыльников М.А.
Мыльников М.А. Мыльников М.А. зараз поза форумом
Пластический Хирург
 
Реєстрація: 13.07.2017
Дописи: 162
Цитували: 11
Мыльников М.А. is on a distinguished road
Типово

Здравствуйте. Для наименьшего травмирования в вашей ситуации лучше ничего не делать. После подтяжки будут проблемы с кормлением, а без подтяжки хорошо не получится. Операция Насса весьма травматична, но действительно показана при воронкообразной грудной клетке. Я этой деформации у Вас не вижу. Во всяком случае, по этому фото.

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
  #3  
Старий 21.07.2020, 00:21
Аватар для Усов С.Н.
Усов С.Н. Усов С.Н. зараз поза форумом
Пластический Хирург
 
Реєстрація: 08.03.2019
Дописи: 50
Цитували: 4
Усов С.Н. is on a distinguished road
Типово

Вітаю Вас, Tanichka!
Пацієнтки з деформацією грудної клітки не рідкість для пластичних хірургів (принаймні мені доводилось зустрічатись з такими випадками декілька разів).
Ідея проведення підтяжки грудей для корекції деформації грудної стінки не погана, але сама ця процедура певною мірою травматична і може в майбутньому вплинути на функцію лактації. А для Вас можливість здійснення безперешкодного грудного вигодовування є критично важливою.
Тому ліпшим варіантом для корекції деформації передньої грудної стінки могло би бути застосування правильно підібраних грудних імпантатів краплеподібної форми, установлених поза грудними м'язами. Це жодним чином не порушило би можливість проведення лактації у майбутньому. Я вже не кажу про набагато кращий естетичних результат такої процедури, в порівнянні з мастопексією (підтяжкою грудей).
В своїй практиці я декілька разів застосовував такий підхід і він себе виправдовував.
Бажаю Вам успіхів!
Сергій Усов. м. Київ

Обо мне:
Відповісти з цитуванням
Відповідь

Параметри теми

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:34.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
 

Про нас

Спільнота тих, хто цікавиться пластичною хірургією, косметологією, естетичною стоматологією та іншими можливостями вдосконалити свою зовнішність.



Використання та передрук матеріалів Plastic-Surgeon.Com.UA можливі тільки з письмового дозволу адміністрації та за наявності активного посилання на джерело.


Copyright © 2020
Single Sign On provided by vBSSO